EN | PL

Tancerze grupy Volt oraz Egurrola Dance Agency na koncertach TOP OF THE TOP Sopot Festival 2019

Tancerze grupy Volt oraz Egurrola Dance Agency na koncertach TOP OF THE TOP Sopot Festival 2019

Jedno z najbardziej wyczekiwanych przez nas wydarzeń tanecznych już za nami! Tancerze grupy Volt oraz Egurrola Dance Agency wraz z Agustinem Egurrolą przez ostatni czas intensywnie trenowali na sali tanecznej by pokazać się z jak najlepszej strony podczas koncertów TOP OF THE TOP Sopot Festival 2019!

Nadszedł czas kiedy mogliśmy zaprezentować całej Polsce efekty naszej pracy! Festiwal rozpoczął się koncertem „Forever Young", którego spektakularne otwarcie zawdzięczamy Bonnie Tyler oraz naszym wspaniałym tancerzom w choreografii do hitu „I need a Hero". Tego wieczoru mieliśmy również przyjemność zatańczyć do piosenek Anity Lipnickiej oraz OTTAWAN.

Drugi dzień festiwalu to koncert „iDance", któremu towarzyszył najbardziej energetyczne hity oraz nasze wybuchowe choreografie, które porwały do tańca zarówno publiczność w Operze Leśnej, jaki widzów przed telewizorami.Ekstremalną dawkę pozytywnej energii i tańca przekazaliśmy podczas występów: Kayah, Edyty Górniak, Ewy Farnej, Sylwii Grzeszczak, Roksany Węgiel oraz Ani Karwan.

W ramach koncertu TOP OF THE TOP Sopot Festival 2019 zatańczyliśmy również do hitów artystów z zagranicy, którzy zawalczyli o prestiżową nagrodę „Bursztynowego Słowika": Alma z piosenką „Perfect" i wdzięczną choreografią w wykonaniu naszych tancerek, oraz Christopher w piosence „Tulips" gdzie wiodącą postacią w choreografii była tancerka grupy Volt - Paulina Kubicka w towarzystwie męskiej części naszej ekipy tanecznej.

To był super czas! Właśnie dla takich chwil warto przelewać pot na sali! Dziękujemy i do zobaczenia za rok!