EN | PL

Grupa VoltTen wyjątkowy zespół założony i prowadzony przez Agustina Egurrolę jest najbardziej znaną grupą taneczną w Polsce. W ciągu kilkunastu lat obecności na zawodowej scenie tanecznej VOLT wziął udział w niezliczonych przedsięwzięciach artystycznych oraz programach telewizyjnych i rozrywkowych.

Profesjonalni tancerze od lat pracujący pod opieką Agustina Egurroli stworzyli markę taneczną na bezkonkurencyjnym poziomie. To właśnie ich oglądamy, gdy towarzyszą gwiazdom estrady tworząc niepowtarzalną oprawę taneczną ich show. VOLT może poszczycić się współpracą z większością polskich artystów (Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Patricia Kazadi, zobacz więcej...) Również gwiazdy międzynarodowe (Mat Pokora, Craig David, Garou, Matt Dusk, Emanuell Signe) podczas pobytu w Polsce, zapraszają do współpracy właśnie VOLT.

Doskonałe choreografie, wspaniali, zawodowi tancerze, wszechstronność, niezwykłe zaangażowanie w tworzone show stanowi o unikalności grupy, która w Polsce nie ma sobie równych.

VOLT to pasja, młodość, energia i profesjonalizm przełożone na język ciała, czyli taniec w jego najlepszej postaci.


Zobacz nasze show....img_0217_1
img_0064_10
img_0095_4
img_0157_3