EN | PL

O nas

Witam serdecznie na stronie EGURROLA DANCE AGENCY!

Już się cieszę, że jesteś na tej stronie, a jeżeli uda nam się razem zrealizować Twój pomysł, scenariusz, teledysk, koncert, zorganizować event czy inne przedsięwzięcie w Warszawie lub jakimkolwiek innym miejscu w Polsce, to będę ogromnie szczęśliwy.

Tak naprawdę, to już gratuluję wyboru, bo to niezwykła agencja zajmująca się organizacją eventów i mająca w swojej ofercie najlepszych polskich tancerzy, choreografów i artystów specjalizujących się w różnych stylach tanecznych.

Agencja powstawała przez wiele lat, ponieważ chciałem, aby była niezwykła w każdym aspekcie. To znaczy taka, pod którą mogę się śmiało podpisać i powiedzieć, że z tymi tancerzami i artystami możesz podbić świat...

Twoja wyobraźnia może stać się źródłem naszej inspiracji, więc nie zastanawiaj się już dłużej, tylko wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń, a pokażemy Ci, że słowo "niemożliwe" nie istnieje :)

Nie zapomnę momentu, w którym planowano produkcję polskiej wersji programu "Taniec z Gwiazdami". Wielu zastanawiało się, czy jest to możliwe, czy są w Polsce tacy tancerze... Po roku BBC - właściciel formatu - był zachwycony, a tancerze biorący udział w tej produkcji stali się gwiazdami!!!

Wielu tancerzy, których Ci przedstawię, mogę śmiało nazwać swoimi przyjaciółmi, bo nie tylko zrealizowaliśmy razem niezliczoną ilość największych produkcji telewizyjnych, takich jak: wspomniany już "Taniec z Gwiazdami" czy "You Can Dance - Po prostu tańcz", "The Voice of Poland", "Mam Talent", "X-Factor", "Jaka to melodia?", Festiwale w Opolu, Sopocie i wielkie trasy koncertowe... Przede wszystkim jednak przeżyliśmy razem wiele wspaniałych lat, realizując swoją pasję i marzenia.

Zapraszam Cię teraz na spotkanie z tancerzami, choreografami, artystami, zespołami i wyjątkowymi ludźmi, których spotkasz w EGURROLA DANCE AGENCY i mam nadzieję, że przeżyjemy wspólnie fascynującą artystyczną przygodę!

Pozdrawiam i czekam na kontakt... :)
Agustin Egurrola