EN | PL

Rekomendacje

Zaufali nam
Partnerzy
Egurrola Dance Studio
Największa w Polsce szkoła tańca założona przez Agustina Egurrolę.

Egurrola Dance Studio to firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na runku rozrywkowym i artystycznym. Założona i prowadzona przez Agustina Egurolę, posiada obecnie 12 szkół tańca zlokalizowanych między innymi w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu, do których uczęszczają tysiące osób, mistrzowskie zespoły taneczne w różnych kategoriach wiekowych i stylach oraz zawodową grupę taneczną Volt, będącą bezkonkurencyjnym zespołem profesjonalnych tancerzy.
Anna Szumińska
Projektantka, stylistka, nasza przyjaciółka z sercem i fachem w dłoniach.

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Tkanina i Ubiór. Jako 19 latka zbłądziła i na dwa lata zagubiła się na Politechnice Szczecińskiej pobierając nauki z dziedziny Konstrukcji Budowlanej. Po tej przygodzie pozostało jej zamiłowanie do używania nietypowych materiałów, takich jak chociażby plastik, folia czy metal do tworzenia kostiumów. Od kilku lat robi stylizacje i kostiumy do reklam, teledysków, produkcji telewizyjnych. Jest też twórczynią odzieżowej marki OMG oraz projektantką marki by Egurrola.
Transcolor
Profesjonale oświetlenie, multimedia, technika koncertowa i estradowa.

Zawodowstwo, rzetelność i pomocna dłoń w każdym momencie. Firma na światowym poziomie pod względem organizacji i świadczonych usług, której właściciel, Lucjan Siwczyk i jego pracownicy potrafią zatroszczyć się o nasze najdrobniejsze potrzeby nawet gdy wszyscy inni już dawno daliby za wygraną.
Modzelewski Sound
Firma specjalizująca w nagłośnieniu, technice estradowej i koncertowej.

Realizujemy wspólnie ogromne przedsięwzięcia, w których bierze udział kilkaset tysięcy ludzi ale taż małe kameralne eventy. Zawsze możemy liczyć na pomoc i wsparcie. Pan Bogdan Modzelewski widzi wszystko w jasnych kolorach i omija dzielnie przeszkody. Za to właśnie bardzo dziękujemy!
Realizacje