EN | PL

VOLT

VOLT - Profesjonalizm na najwyższym tanecznym poziomie.
Poszukujecie czegoś unikatowego i oryginalnego, zapewniającego show, którego nie da się zapomnieć? Jesteście we właściwym miejscu! :)

Volt to profesjonalna grupa taneczna posiadająca w swoim składzie najlepszych tancerzy w Polsce. Różnorodność talentów, wszechstronność styli tanecznych, autorskie choreografie i zaangażowanie w tworzone show to główne cechy wyróżniające ten niepowtarzalny team. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych!

Show przygotowane przez tancerzy Grupy Volt to mieszanka profesjonalizmu, doświadczenia i rozrywki na najwyższym tanecznym poziomie. Zajmują się oprawą artystyczną imprez okolicznościowych, koncertów, eventów, teledysków, czy programów telewizyjnych. Zapewnią i stworzą pełne emocji, taneczne show o wysokich walorach artystycznych, dostosowane jednocześnie do tematyki i charakteru imprezy.

Dadzą pokaz, którego jeszcze nikt nie widział i zabiorą do innego świata podczas tańca...
Przeniosą w świat orientu, w podróż pełną wdzięku i pasji Moulin Rouge, dostarczą dreszczyku emocji podczas tanecznego seansu, wzruszą liryczną opowieścią, czy też sprawią, że na scenie wybuchnie prawdziwa bomba energetyczna.